Obavijesti za maturante

MZO natječaji
18.10.2019. 09:01
Djelomično ponovljeni javni poziv za odabir članova Sektorskog vijeća X. Turizam i ugostiteljstvo u novome mandatu
Rok: 31. listopada 2019.

17.10.2019. 14:19
Otvoreni javni poziv za iskazivanje interesa stručnjaka za rad u Stručnim povjerenstvima za napredovanje odgojno-obrazovnih radnika
Javni poziv otvoren je trajno.

17.10.2019. 14:06
Javni poziv za iskazivanje interesa stručnjaka za imenovanje u Povjerenstvo za napredovanje odgojno-obrazovnih radnika
Rok: 4. studenoga 2019.

17.10.2019. 13:36
Poziv na razgovor s Komisijom - intervju vezan uz objavljeni Oglas za prijam u državnu službu u Ministarstvo znanosti i obrazovanja na određeno vrijeme, za potrebe projekata
Razgovor s Komisijom - intervju kandidata/kinja prijavljenih na navedeni Oglas, a koji/e ispunjavaju formalne uvjete, te su dostavili/e potpunu i pravodobnu prijavu održat će se u srijedu 30. listopada 2019. godine, u Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Zagreb, Donje Svetice 38, prema utvrđenome rasporedu.

17.10.2019. 12:15
Oglas za imenovanje osobe za obavljanje poslova podrške ministrici znanosti i obrazovanja na određeno vrijeme, a najdulje za vrijeme trajanja mandata ministrice znanosti i obrazovanja
Rok: 24. listopada 2019. Oglas je objavljen u Narodnim novinama, broj 98/19, od 16. listopada 2019. godine. Rok za prijavu na Oglas je do 24. listopada 2019. godine.

Događanja u školi
KONCERT „TONI I PRIJATELJI“
Autor: Đurđica Kolar, 15. 3. 2018.

U petak 9.ožujka 2018. godine, u sklopu obilježavanja Dana Škole, posebno zadovoljstvo nam je bilo organizirati koncert našeg glazbeno talentiranog učenika Tonija Lesice pod nazivom „Toni i prijatelji“. Koncert je održan u Art-kinu, a program je vodio uvijek duhoviti i dobro raspoloženi Dražen Turina Šajeta. Uz njega, naš je posebni zvjezdani gost bio poznati riječki bend Belfast Food.

Nakon pozdravne riječi ravnateljice Laure Grubišić, prikazan je film “Star Wheels“ nastao u suradnji naših učenika i udruge „Spirit“.

Koncert je započeo pjesmom “Cabaret“ koju je maestralno otpjevala Alison Raukar. Nakon toga je uslijedila iznimna interpretacija Tare Mamule s pjesmom “All of Me“. Zatim su nas Toni Lesica i Bruno Brautović razveselili svojim duetom i izvedbom pjesme „Zamisli život u ritmu muzike za ples“. U izvedbi pjesme „Kožne jakne“ Toniju su se pridružili Matija Ćuković, Alison Raukar, Tara Mamula, Sendi Husić, Veronika Mijić, Dora Brnić, Luka Wagner, Antonio Pavelić, Filip Mihaljević, Maja Lako i prof. Svijetlana Malnar.

Izuzetno atraktivan je bio nastup naše učenice Nine Jugo i njenog prijatelja Marina Čačije, talentiranih plesača i finalista emisije „Supertalent“, koji su nam priredili spektakularan ples te oduševili sve nazočne.

Koncert se nastavio nizom pjesama u izvedbi Tonija i njegovog benda VIS „MIS“ te su svi nazočni uživali u starim dobrim rock hitovima, a velik dio se i pridružio pjevanjem. U interpretaciji pjesme „Pobjego sam“, Toniju se pridružio naš učenik Filip Mihaljević, a posebno je dirljiv bio trenutak kad se našem Toniju u izvedbi Šajetine pjesme „Moji koraki“ pridružio upravo sam Šajeta te pohvalio Tonijevu interpretaciju.

Koncert je završio nastupom benda Belfast Food koji su ponudili kvalitetnu svirku i dobar provod, a na kraju im se u pjesmi „Šporki stari grad“ pridružio Toni, a zatim i svi ostali izvođači te cijela dvorana.

Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo Art-kinu na ustupljenom prostoru i omogućavanju održavanja ovog koncerta te našim gostima - bendu VIS „MIS“, bendu Belfast Food i Draženu Turini Šajeti na odazivu našem pozivu i podršci proslavi našega Dana škole.

prof. Svijetlana Malnar

prof. Vesna Šafar