EUROPSKI TJEDAN VJEŠTINA STEČENIH U STRUKOVNOM OBRAZOVANJU I OSPOSOBLJAVANJU

(od 5. do 9. studenoga 2018.)

Događanja u školi
Predavanje o mogućnostima studiranja i polaženja raznih tečajeva i edukacija
Autor: Đurđica Kolar, 22. 12. 2017.

Dana 8. prosinca 2017. godine gospođa Katarina Vorkapić iz Visoke poslovne škole PAR  iz Rijeke (Hrvatska), u suradnji s NIL International Education Organization iz Istanbula (Turska), u našoj je školi organizirala predavanje o mogućnostima studiranja i polaženja raznih tečajeva i edukacija (programi razmjene studenata, ljetne škole i kampovi, učenje stranih jezika) u SAD-u.

Prezentaciju je održala direktorica NIL-a, gospođa Nilüfer Köylüoğlu.Na prezentaciji su bili učenici trećih i četvrtih razreda naše škole koji su pokazali interes za ove zanimljive programe.

Više informacija možete potražiti na službenim stranicama  NIL International Education Organization: