Najave događanja
USUSRET USKRSU
Autor: Đurđica Kolar, 5. 4. 2017.

Dragi učenici i profesori!

U tjednu koji prethodi blagdanu Uskrsa, pripremili smo za vas prigodni program koji će se tijekom dva dana održati u knjigovodstvenom kabinetu na trećem katu:

ponedjeljak, 10. travnja 2017.

I ove godine nastavljamo s projektom EšMM alumni, kako bismo naše učenike upoznali s bivšim učenicima, danas uspješnim ljudima. U ponedjeljak 10. travnja 2017., u 13.15 sati, u goste nam dolazi č.s. Marta Dajana Carti, redovnica Družbe sestara milosrdnica, diplomirana teologinja i doktorica bioetike. Č.s. Marta Dajana govorit će o svom životnom putu - od učenice naše Škole, preko zaređenja, do susreta s papom Benediktom XVI.,  čije joj  je životno djelo bilo inspiracija  za njezinu knjigu iz područja bioetike.

(Voditeljice Projekta: Patricia Herak Volarić, prof., Nella Terihaj, prof., Kornelija Tonsa, prof.)

srijeda, 12. travnja 2017.

- 12.30 do 13.00 – Igrokaz: „Izgubljena i nađena kći“

- 13.00 do 13.15 – Ususret Uskrsu – obraćanje profesora Vinka Marijanovića nazočnim profesorima i učenicima

- 13.15 do 14.00 – radionica izrade uskršnjih ukrasa tehnikom 3D origamija i prikaz matematičkog modela za izračunavanje datuma Uskrsa (voditeljica: Đurđica Kolar, prof.)