Škola ambasador Europskog parlamenta
UPRAVNI REFERENTI NA IZVANUČIONIČNOJ NASTAVI U POSJETU ČEŠKOM SENATU U PRAGU
Autor: Đurđica Kolar, 15. 1. 2020.

U okviru projekta Četiri europska parlamenta – Beč, Prag, Budimpešta i Rim, upravni referenti prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda naše Škole ove školske godine 2018./2019. posjetili su Prag i češki senat, a pod vodstvom profesorice mentorice Vesne Pegan i u pratnji profesora Branimira Peranića.

Projekt je realiziran 31. prosinca 2019. g. u cijelosti, na zadovoljstvo učenika i profesora. Cilj putovanja bio je posjet parlamentu, a u okviru putovanja, uz stručno vodstvo vodiča agencije VIA-Rijeka, i lokalnog vodiča u Pragu razgledali smo Prag i njegove kulturne znamenitosti , te Češki Krumlov.

Vesna Pegan, prof. savjetnica