Škola ambasador Europskog parlamenta
„AKCIJA ZA 5“ - PROJEKT UDRUGE DELTA
Autor: Đurđica Kolar, 3. 6. 2019.

Udruga Delta je 7. studenoga 2018., u prostoru Gradske vijećnice grada Rijeke,13. put zaredom provela projekt „AKCIJA ZA 5 !“ na temu „MEDIJSKA PISMENOST MLADIH“.

U tom su projektu,  uz mentorstvo prof. Vesne Pegan,  sudjelovali učenici smjera upravni referent : Karla Matušan, Julija Stubičar, Tea Golubić Nina Ivošević i Lukas Stipanov iz 4.h te Tino Valentić iz 4.i razreda.

Učenici su pokazali inicijativu, zavidnu vještinu i iskustvo u radu, a učenik Lukas Stipanov bio je član pobjedničkog tima.

Vesna Pegan, prof. savjetnica