Škola ambasador Europskog parlamenta
UPRAVNI REFERENTI NA IZVANUČIONIČNOJ NASTAVI U RIMU
Autor: Đurđica Kolar, 3. 6. 2019.

U okviru projekta Četiri europska parlamenta – Beč, Prag, Budimpešta i Rim, upravni referenti prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda naše škole, ove su školske godine posjetili Rim i Talijanski parlament. Posjet je organiziran pod vodstvom prof. mentorice Vesne Pegan, a u pratnji prof. Branimira Peranića.

Projekt je u cijelosti realiziran 20. - 22. prosinca 2018. g., na zadovoljstvo učenika i profesora. Cilj putovanja bio je posjet  Parlamentu, a u okviru putovanja, uz  stručno vodstvo  vodiča agencije VIA-Rijeka, razgledali  smo  Rim i  njegove  kulturne znamenitosti te Vatikan.  Na povratku  posjetili smo i grad Orvieto, sjedište biskupije u talijanskoj pokrajini Terni u regiji Umbria.

Vesna Pegan, prof. savjetnica